حديث روز  
امام علی(ع):
 
لا أدَبَ مَعَ غَضَبٍ.
 
با خشم، تربيت [ممكن ] نيست.
 
غرر الحكم ، حدیث 10529
     
 
پیوندها  
     
 
ارتباط با ما  
 
     
 
تبریک تولد  
تبریک تولد
     
 
سایتهای مرتبط  
     
 
روزنگار مدارس  
     
 
ویژه های مجتمع و شرکت  
     
 
اطلاع رسانی  
سخنرانی دکتر ابدی در دبستان دخترانه حضرت مجتبی(ع)
به دلیل اهمیت ویژه این موضوع، جلسه آموزش خانواده در سالن اجتماعات دبستان دخترانه حضرت مجتبی(علیه السلام)، با موضوع فرزند پروری و با سخنرانی دکتر سحر ابدی برگزار گردید.

روز جهانی غذا در دبستان دخترانه حضرت مجتبی(ع)
بیست و چهارم مهر ماه، برابر با شانزدهم اکتبر، سالروز جهانی غذاست.  جشنواره غذا در دبستان دخترانه حضرت مجتبی(ع) برگزار گردید. برخی مسوولین مجتمع از این جشنواره بازدید به عمل آوردند.

برگزاری مراسم شورای دانش‌آموزی دبیرستان دخترانه دوره اول حضرت مجتبی(ع)
دانش‌آموزان دبیرستان دخترانه دوره اول حضرت مجتبی(ع) با آمادگی و تحقیق درباره ی کاندیدای شورای دانش‌آموزی و انتخاب بهترینها به پای صندوقهای رای دانش‌آموزی رفتند.

گرامیداشت هفته سلامت و روان در دبیرستان دخترانه دوره اول حضرت مجتبی(ع)
با توجه به هفته بهداشت کمیته بهداشت و روان دبیرستان دخترانه دوره اول حضرت مجتبی(ع) تصمیم گرفت تا با برپایی برنامه هایی متنوع در امر سلامت دانش‌آموزان به این مهم بپردازد.

برگزاری انتخابات شورای دانش‌آموزی در دبیرستان پسرانه دوره دوم حضرت مجتبی(ع)
با توجه به بخشنامه 37/24454 مورخ 23/7/97 آموزش و پرورش ناحیه دو اقدامات لازم برای انتخابات اعضای شورای دانش‌آموزی، در دبیرستان پسرانه دوره دوم حضرت مجتبی(ع) انجام شد. 

برگزاری بیست و یکمین انتخابات شورای دانش‌آموزی در دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع)
برگه های تعرفه به تعداد مورد نیازتکثیر گردید، صندوق رای گیری آماده و اعضای اخذ رای مشخص شدند و در روز اول آبان همزمان با سراسر کشور راس ساعت 9 صبح رای گیری به ترتیب پایه ها انجام پذیرفت.

برگزاری انتخابات انجمن اولیا و مربیان دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع)
 در روز چهارشنبه مورخ 2/8/97 جلسه انتخابات نمایندگان اولیا و مربیان دبستان پسرانه که در حضور والدین بود راس ساعت 16:30 درمحل سالن سبز مجتمع آموزشی حضرت مجتبی(ع) برگزار گردید.

برگزاری مراسم روز جهانی تخم مرغ در دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع)
 در روز جهانی تخم مرغ، صرف صبحانه سالم با صرف تخم مرغ در پایه های آمادگی و اول دبستان پسرانه حضرت مجتبی (ع) در حضور معلمین مربوطه و مربی بهداشت آموزشگاه در کلاس درس انجام گرفت. 

گرامیداشت اربعین امام حسین(ع) در دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع)
در مراسم صبحگاه دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع) به مناسبت چهلمین روز از شهادت حضرت اباعبدالله الحسین(ع) در رابطه با فضیلت زیارت و مراسم اربعین نکاتی بیان شد.

اردوی تشویقی بازدید از بوستان طوبی در دبیرستان دخترانه دوره دوم حضرت مجتبی(ع)
در روز چهارشنبه یازدهم مهر ماه دانش‌آموزان دبیرستان دخترانه دوره دوم حضرت مجتبی(ع) دانش‌آموزانی که در نماز جماعت آموزشگاه حضور فعالی داشتند از بوستان طوبی بازدید کردند. 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16  آرشیو خبر‌ها
     
 
سخن آغازین  
     
 
درباره مجتمع حضرت مجتبي(ع)  
شرکت تعاونی آموزشی فرهنگیان یزد مجتمع آموزشی حضرت مجتبی(ع) را در سال 1372 در زمینی به مساحت 16300 مترمربع دایر کرد و هم‌اکنون بیش از 1700 دانش‌آموز در پیش دبستانی تا دبیرستان، دخترانه و پسرانه در شش مدرسه در آن مشغول به تحصیل هستند و خوشبختانه سهامداران شرکت مالک این مجتمع آموزشی هستند و از محل خیریه یا وقف برای احداث آموزشگاه وجهی از دیگران دریافت نشده است. این شرکت افتخار دارد که با پول حلال 4600 سهامدار فرهنگی خود تاکنون سی برابر سرمایه اعضای خود را به آنان برگردانده است و دو مرتبه هم به عنوان تعاونی نمونه استان برگزیده شده است. تاکنون 7 نفر از وزرای دولت جمهوری اسلامی ایران و دیگر مقامات از شرکت فرهنگیان بازدید نموده‌اند و خشنودی خود را از وجود چنین مجموعه‌ای کتبا ابراز نموده‌اند. بیشتر بخوانید...
 
     
 
بازديد معاون وزير تعاون  
خدمت و تلاش در جهت رفاه مردم و توسعه کشور در همه امور ارزنده است
 
     
 
حضور استاندار يزد در مجتمع  
فرهنگیان استان پرچم‌داران مشارکت اجتماعی هستند

استاندار یزد
     
 
نقشه سایت