حديث روز  
     
 
مجتمع در یک نگاه  
     
 
پیوندها  
     
 
ارتباط با ما  
 
     
 
تبریک تولد  
تبریک تولد
     
 
روزنگار مدارس  
     
 
ویژه های مجتمع و شرکت  
     
 
اطلاع رسانی  
برگزاری جشن میلاد امام حسن مجتبی(ع) در دبیرستان دخترانه دوره دوم حضرت مجتبی(ع)
در این جشن یکی از دانش‌آموزان را به عنوان دانش‌آموز نمونه انتخاب و تقدیر کرده و به دانش‌آموزان دیگر نیز هدیه‌ای به رسم یادبود به مناسبت تولد امام حسن(ع) داده شد.

برگزاری محفل معنوی انس با قرآن در دبستان دخترانه حضرت مجتبی(ع)
قرآن را بیاموزید که نیکوترین گفتار است و آن را نیک بفهمید که دلها را بهترین بهار است و به روشنایی آن بهبودی خواهید که شفای سینه‌های بیمار است و آن را نیکو تلاوت کنید که سودمندترین بیان و تذکار است.

برگزاری جشن شکرگزاری قرآن کریم پایه سوم در دبستان دخترانه حضرت مجتبی(ع)
جشن شکرگزاری مهارت خواندن قرآن کریم ویژه دانش‌آموزان پایه سوم ابتدایی بصورت نمادین در سالن اجتماعات دبستان دخترانه حضرت مجتبی(علیه السلام) برگزار شد.

برگزاری اردوی دانش‌آموزی توسط دبیرستان دخترانه دوره اول حضرت مجتبی(ع)
همه ما از سنین کودکی یکی از بهترین روزهای دوران تحصیل خود را روز اردوهای تفریحی یاد می کنیم چرا که در این روزها از فضاهای درس و کلاس به دامان طبیعت یا اماکن تفریحی می‌رفتیم.
 

تدریس نشانه گ با بازی گرگم به هوا در کلاس اول دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع)
با همکاری والدین دانش‌آموزان کلاس اول«دو» دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع) ماسک های گرگ، گوسفند، سگ از روز قبل از تدریس «گ» تهیه شد و آموزگار این کلاس بازی را برای دانش‌آموزان توضیح داد.

برگزاری جشن ولادت حضرت امام حسن مجتبی(ع) و تقدیر از دانش آموزان برگزیده دبستان دخترانه حضرت مجتبی(ع)
همزمان با فرارسیدن ولادت با سعادت کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی (ع) مراسم جشنی در صبحگاه آغازین دبستان دخترانه حضرت مجتبی(ع) برگزار گردید.
 

مراسم گرامیداشت میلاد حضرت امام حسن مجتبی(ع) در دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع)
به مناسبت میلاد با سعادت حضرت امام حسن مجتبی(ع) در نیمه‌ ماه مبارک رمضان ابتدا آذین بندی و نصب پوستر ویژه‌ میلاد امام حسن مجتبی(ع) در تابلو و سالن دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع) صورت گرفت.

تدریس مبحث تقارن در کلاس دوم دبستان دخترانه حضرت مجتبی(ع)
ابتدا مفهوم تقارن که دانش‌آموزان در سال اول آموخته بودند به آنان یادآوری شد پس از آن با کمک طناب ورزشی، کتاب‌های دانش‌آموزان و استفاده از موزاییک‌های کلاس قوانین تقارن آموزش داده شد.

برگزیدگان مسابقات فرهنگی هنری در دبیرستان دخترانه دوره اول حضرت مجتبی(ع)
مسابقات فرهنگی هنری از طریق ایجاد انگیزه بیشتر و رقابت سالم با هدایت و نظارت اعضای ستادهای برنامه ریزی و اجرایی در همه سطوح طرح ریزی و اجرا می‌شود.

تدریس مبحث آموزه‌های قرآنی در پیش دبستانی پسرانه حضرت مجتبی(ع)
جهت تدریس آموزه‌های قرآنی (احسان به والدین) با برنامه ریزی تدریس این آموزه‌ی قرآنی «وبالوالدین احسانا» با اجرای نمایش توسط خود دانش‌آموزان در کلاس درس انجام شد.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43  آرشیو خبر‌ها
     
 
سخن آغازین  
     
 
درباره مجتمع حضرت مجتبي(ع)  
شرکت تعاونی آموزشی فرهنگیان یزد مجتمع آموزشی حضرت مجتبی(ع) را در سال 1372 در زمینی به مساحت 16300 مترمربع دایر کرد و هم‌اکنون بیش از 1700 دانش‌آموز در پیش دبستانی تا دبیرستان، دخترانه و پسرانه در شش مدرسه در آن مشغول به تحصیل هستند و خوشبختانه سهامداران شرکت مالک این مجتمع آموزشی هستند و از محل خیریه یا وقف برای احداث آموزشگاه وجهی از دیگران دریافت نشده است. این شرکت افتخار دارد که با پول حلال 4600 سهامدار فرهنگی خود تاکنون سی برابر سرمایه اعضای خود را به آنان برگردانده است و دو مرتبه هم به عنوان تعاونی نمونه استان برگزیده شده است. تاکنون 7 نفر از وزرای دولت جمهوری اسلامی ایران و دیگر مقامات از شرکت فرهنگیان بازدید نموده‌اند و خشنودی خود را از وجود چنین مجموعه‌ای کتبا ابراز نموده‌اند. بیشتر بخوانید...
 
     
 
بازديد معاون وزير تعاون  
خدمت و تلاش در جهت رفاه مردم و توسعه کشور در همه امور ارزنده است
 
     
 
حضور استاندار يزد در مجتمع  
فرهنگیان استان پرچم‌داران مشارکت اجتماعی هستند

استاندار یزد
     
 
نقشه سایت