حديث روز  
     
 
مجتمع در یک نگاه  
     
 
پیوندها  
     
 
ارتباط با ما  
 
     
 
تبریک تولد  
تبریک تولد
     
 
روزنگار مدارس  
     
 
ویژه های مجتمع و شرکت  
     
 
اطلاع رسانی  
تشکیل جلسه اولیا با دبیران در دبیرستان دخترانه دوره دوم حضرت مجتبی(ع)
دومین جلسه اولیا با دبیران در عصر روز دوشنبه در دبیرستان دخترانه دوره دوم حضرت مجتبی(ع) برگزار شد. کلیه دبیران دبیرستان دخترانه دوره دوم حضرت مجتبی(ع) راس ساعت در آموزشگاه حضور یافتند.

آموزش مفاهیم ریاضی با نخ کاموا در پیش دبستانی پسرانه حضرت مجتبی(ع)
به منظور آموزش مفاهیم ریاضی داخل، خارج و روی خط بسته یک بازی با نخ کاموا در کلاس «یک» پیش دبستانی پسرانه حضرت مجتبی(ع) توسط میرکافی، آموزگار این کلاس طراحی شد.

نوشتن نامه توسط دانش‌آموزان کلاس اول دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع) و احساس همدردی با دانش‌آموزان مناطق سیل زده شهرهای کشورمان
با توجه به موضوع «در مورد سیل هم بنویس» تمام دانش‌آموزان کلاس اول«دو» دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع) احساس خود را در مورد همسالان خود نوشته و با آنها احساس همدری نمودند.

انجام فعالیتهای سفالگری، خلاقیت و بازی دومینو در پیش دبستانی دخترانه حضرت مجتبی(ع)
گل بازی باعث می‌شود کودکان با طبیعت ارتباط برقرار کنند. در آموزش سفالگری به کودک نیز پایه نقاشی و آشنایی نسبی با نقاشی می‌تواند تاثیرگذار باشد و بیشتر به تجسم سه‌بعدی کودکان کمک می‌کند.

برگزاری مسابقه حل جدول به مناسبت اعیاد شعبانیه در دبیرستان دخترانه دوره دوم حضرت مجتبی(ع)
آسمان پر است از صدای بال فرشتگانی که گروه گروه به خانه علی و فاطمه می آیند تا به اهل بهترین خانه تبریک بگویند و شکسته بالی‌شان را مرهم نهند. به مناسبت اعیاد شعبانیه جدولی به نام اعیاد شعبانیه طراحی شد.

یک روز با سبزیجات در کلاس دوم دبستان دخترانه حضرت مجتبی(ع)
هدف از این فعالیت ترغیب دانش‌آموزان به استفاده از سبزیجات برگ سبز در برنامه غذایی خود در جهت حفظ برنامه تغذیه سالم از سنین کودکی و تاثیرگذاری آن در دوران بعد زندگی آنان بود.

شناخت دستگاه تنفس و دیدن اجزای آن از نزدیک در کلاس چهارم دبستان دخترانه حضرت مجتبی(ع)
‌با هدف آشنایی دانش آموزان با کارکرد اندامها در آزمایشگاه علوم دبستان دخترانه حضرت مجتبی(ع) شش گوسفندی تهیه و به تشریح آن پرداخته شد که باعث تجربه لذت یادگیری برای دانش‌آموزان شد.

آغاز پرشور بهار 98 در دبیرستان پسرانه دوره اول حضرت مجتبی(ع)
با پایان یافتن تعطیلات نوروزی و حضور دانش‌آموزان شور و نشاط در دبیرستان پسرانه دوره اول حضرت مجتبی(ع) شروع گردید. در اولین صبحگاه سال 98 مدیر دبیرستان سال جدید را تبریک گفت.

تدریس مباحث (انرژی باد و سایه و املای بادکنکی) در کلاس دوم دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع)
برای آموزش انرژی باد از دانش‌آموزان کلاس دوم «دو» دبستان پسرانه حضرت مجتبی(ع) خواسته شد یک ماشین بادکنکی در منزل بسازند و در حین تدریس پی به قدرت انرژی باد بردند.

حضور دانش‌آموزان پیش دبستانی دخترانه حضرت مجتبی(ع) در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان
یازدهمین جشنواره بین المللی پویانمایی و پخش فیلمها در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد. پویانمایی، نمایش تند و پیوسته تصاویری از اثر هنری دوبعدی برای ایجاد توهم حرکت است. 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38  آرشیو خبر‌ها
     
 
سخن آغازین  
     
 
درباره مجتمع حضرت مجتبي(ع)  
شرکت تعاونی آموزشی فرهنگیان یزد مجتمع آموزشی حضرت مجتبی(ع) را در سال 1372 در زمینی به مساحت 16300 مترمربع دایر کرد و هم‌اکنون بیش از 1700 دانش‌آموز در پیش دبستانی تا دبیرستان، دخترانه و پسرانه در شش مدرسه در آن مشغول به تحصیل هستند و خوشبختانه سهامداران شرکت مالک این مجتمع آموزشی هستند و از محل خیریه یا وقف برای احداث آموزشگاه وجهی از دیگران دریافت نشده است. این شرکت افتخار دارد که با پول حلال 4600 سهامدار فرهنگی خود تاکنون سی برابر سرمایه اعضای خود را به آنان برگردانده است و دو مرتبه هم به عنوان تعاونی نمونه استان برگزیده شده است. تاکنون 7 نفر از وزرای دولت جمهوری اسلامی ایران و دیگر مقامات از شرکت فرهنگیان بازدید نموده‌اند و خشنودی خود را از وجود چنین مجموعه‌ای کتبا ابراز نموده‌اند. بیشتر بخوانید...
 
     
 
بازديد معاون وزير تعاون  
خدمت و تلاش در جهت رفاه مردم و توسعه کشور در همه امور ارزنده است
 
     
 
حضور استاندار يزد در مجتمع  
فرهنگیان استان پرچم‌داران مشارکت اجتماعی هستند

استاندار یزد
     
 
نقشه سایت